Maak kennis met Tommy

Beschikbaar per juni | 40 uur per week | Regio Arnhem / Nijmegen

Over Tommy

Tommy is een enthousiaste en gedreven finance professional met een nauwkeurige, betrouwbare en proactieve werkhouding. Hij heeft ervaring opgedaan binnen de financiële administratie, onder andere met crediteurenadministratie, debiteurenbeheer, bankboekingen, betalingsbatches en ondersteuning bij maandafsluitingen.

Tijdens zijn eerste opdracht heeft Tommy zich zowel inhoudelijk als persoonlijk sterk ontwikkeld. Hij werkt analytisch en zorgvuldig, pakt werkzaamheden actief op en is gemotiveerd om zijn kennis binnen finance verder uit te breiden. Na zijn ervaring in de watersportbranche is hij klaar voor een nieuwe dynamische omgeving waarin hij verder kan groeien en waarde kan toevoegen aan de organisatie.

Tommy is beschikbaar voor rollen in de richting van financieel medewerker, medewerker crediteurenbeheer, medewerker debiteurenbeheer of junior financial controller.

Werkervaring

  • Finance Professional – Finanxe

  • Financieel Medewerker a.i. – Allpa Marine Equipment B.V.

  • Afstudeerstagiair CSRD/ESRS – Bredenoord B.V.

  • Financieel Medewerker stagiair – SK Aerosafety Group

  • Financieel Medewerker stagiair – Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis

  • Penningmeester – Van Dorans E-sports

Opleiding en systeemkennis

Opleiding

  • Bachelor Finance & Control – HAN University of Applied Sciences

  • Minor Circulaire Economie – HAN University of Applied Sciences

  • HAVO – Mondial College Lindenholt

Systeemkennis

  • AFAS, SAP Business One, Elvy, Exact Globe, Microsoft Office, Excel en Power BI.

x outline

Kennis maken met Tommy?

Neem contact op met kantoor Arnhem!

Ik ben een *